Mekanlara daha çok fonksiyon kazandırmak ve sınırlı alanlardan daha çok yararlanmak için duvarlarınız artık sizin için bir engel teşkil etmeyecek. Projenizdeki duvarları istediğiniz şekilde hareket ettirebilecek ve mekanları kendi istekleriniz doğrultusunda oluşturabileceksiniz. Toplantı, sergi salonları, ofisler veya sadece kreatif olarak mekanları bölebilir, yeniden oluşturabilir veya alternatifli kullanabilirsiniz.

Dorma

HAREKETLİ BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ
DORMA
Mekanlara birden çok fonksiyon yüklenmesinin gerektirdiği durumlarda kullanılan Hareketli Bölme Duvar Sistemleri büyük mekanların efektif kullanılması için bölünmesini sağlarken küçük ofis mekanlarına ise yeni hacimler kazandırmaktadır. Bu fonksiyonellik sağlanırken üstün ses yalıtımı ile mekanlara birbirinden tamamen yalıtılmaktadır. Oteller, havaalanları ve ofislerde günümüzde hareketli bölme duvarları oldukça fonksiyonel olarak kullanmaktadır. Elektro mekanik olarak kumanda edilebilen ve sabitlenen sistemler farklı ve fonksiyonel bir çok yüzey seçenekleri ile tasarımcılara kolaylık sağlamaktadır. Park alanlarında bölme duvar elemanları tamamen gizlenebilirken istenirse tasarımın bir parçası olarak da mekanla bütünleştirilebilmektedir.

Variflex

HAREKETLİ BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ
VARİFLEX
Modern mekânlar insanlara yüksek yaşam kalitesi sunmalıdır. DORMA Hüppe Variflex hareketli bölme duvarları size bunun için gerekli koşulları yaratmaktadır. Farklı türde ve farklı amaçlar için mekânlar, gerektiğinde kolayca bölünebilir, küçültülebilir, büyütülebilir, oranlarında değişiklik yapılabilir ve böylece değişken kullanıcı sayısına göre küçük bir toplantı odasından büyük bir fuar holüne kadar seçeneklere uyarlanabilir. Yüksek etkili ses yalıtımı sayesinde kullanıcılar yan yana bulunan odalarda eş zamanlı etkinlikleri birbirlerini rahatsız etmeden gerçekleştirebilirler. Bu esneklik, çok sayıda yüzey çeşidi vasıtasıyla çarpıcı bir estetiğin damgasını vurduğu özel bir atmosferi mümkün kılar. Böylece DORMA Hüppe her müşteri için özel çözümü gerçekleştirirken, insanların iletişim kurdukları mekânlarda kendilerini rahat hissetmelerini sağlamaktadır. Variflex’i “ses yalıtımlı hareketli bölme duvar sistemi” olarak çok özel kılan unsur, iddialı teknolojisidir. Bu teknolojinin üstünlüğünü sağlayanlar da birbirine mantıklı bir şekilde uyarlanmış çok sayıda zekice ayrıntıdır. Manuel ve yarı otomatik sistemi, 57dB’e varan ses yalıtım değeri, yangın güvenliği ile ilgili tüm gereksinimleri karşılayacak sertifikalara sahip olması, ürün tiplerindeki çeşitliliği ile sınırsız tasarım seçeneği oluşturarak tüm dünyada, otellerde, okullarda, ofis binalarında, konferans, eğitim ve toplantı salonları ile birçok prestijli projelerde alternatifsiz olarak kullanılmış ve kullanılmaktadır.

Moveo

HAREKETLİ BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ
MOVEO
Dorma MOVEO Comfortdrive hareketli bölme duvar sistemi, aynı mekan içerisinde farklı türde etkinlikler serisini peş peşe gerçekleştirme olanağı sunmaktadır. Rahatlığı, kolay kullanımı ve esnekliğiyle bu sistem, manuel sistemlere göre değişen koşullara önemli ölçüde daha hızlı uyum sağlamaktadır. İçlerindeki standart ComforTronic motorlarıyla her bir modül, hem hafif hem de sağlam olması sayesinde, herkes tarafından ustalıkla kurulabilir. 9.000 mm ye kadar iç yüksekliği olan bölme duvarlar ile küçük seminer odaları hızlı ve esnek bir şekilde oditoryum veya konser salonu gibi daha geniş bir alan gerektiren büyük odalara ya da tam ters uygulamayla büyük hacimlerden çoklu toplantı odalarına dönüştürmek de mümkündür. Moveo, MOVEO GLASS çeşidi ile, aydınlık ve ses yalıtımlı oda konseptini uyum içinde kombine eden bir hareketli bölme duvar sistemini oluşturmaktadır. Saydam ve ses yalıtımlı MOVEO Glass iki farklı özelliği bir araya getirmektedir. Bu sayede büyük ve açık bir alanı Rw 50 dB’ye kadar ses yalıtımı ile bölünebilen, hareketli bölme duvar sisteminin teknik avantajlarını zarafet ile birleştiren bütünsel bir sistem ortaya çıkmaktadır. ComfortDrive TAM OTOMATİK işletim sistemi ile ise modüller tüm istiflenme (park) ve kurulma işlemlerini kendiliğinden yaparlar. Ofisler, konferans salonları, ihtiyaç olan tüm özel mekanlar, tüm kurulumu Moveo Tam Otomatik ComfortDrive ‘a bırakarak esnek alan yönetiminden faydalanarak, alanları farklı sayılarda kişilerden oluşan gruplar için uygun hale getirilebilir ve çok amaçlı ve verimli bir şekilde kullanabilirsiniz

Skyfold

HAREKETLİ BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ
SKYFOLD
“Dikey katlanır hareketli bölme duvar” dünya lideri olarak, tasarım, performans, esneklik ve mükemmel ses yalıtımını birleştiren Skyfold ürün ailesiyle tanışın. Hafif, elektronik ve kullanıcı dostu Skyfold ürünlerinin hepsi, endüstriyel standartların üzerine çıkan akustik özellikleriyle, dekoratif yüzeylere, talebe yönelik özelleştirme seçeneklerine ve minimum kullanıcı gücü ile çalışma prensibine sahiptir. Dikey katlanır yapısı ile hacimleri bölmede benzersiz bir yol sağlayan Skyfold, tamamen otomatik işleyen sistemi ile tavan boşluğuna toplanır. Duvarlar, mükemmel akustik özelliklere sahip olmakla beraber, boya, vinil, kumaş, doğal ahşap, laminat ve cam gibi yüzeylerle çeşitlenir. Konferans, eğitim, sergi ve balo salonları, kongre merkezleri, spor salonları ve otel gibi mekânlarda esnek kullanım olanaklarıyla hayatınızı kolaylaştırır. “Classic” ve “ Zenith” serileriyle yüksek akustik gücünü ortaya koyan skyfold, “Mirage” serisi ile iç uygulamalardaki şeffaflığı sağlayarak hacimleri bölümlere ayırırken, ışığın mekanın her bölgesine ulaşmasına olanak tanımaktadır.

Sepera

Hareketli Bölme Duvar Sistemleri - Sepera
HAREKETLİ BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ
SEPERA
Aspen’den alanlara özgürlük hareketi. Sepera Hareketli Bölme Duvar Sistemleri, projelere kattığı şıklık, rahat kullanım imkânı ve verimlilik ile öne çıkmakta, kullanıcıya daha çok yasam alanı sunan zengin alternatifli ürünleri ile standartların kullanıcılar tarafından belirlenmesine olanak tanımaktadır. Dinamik, kullanışlı ve kolaylıkla yönlendirilebilen Sepera, büyük bir alanı tasarımınıza göre ayrılmış salonlara ya da gerektiğinde küçük bir toplantı odasına dönüştürürken, sistemin etkili ses yalıtımı sayesinde toplantılarınızı gürültüden uzakta gerçekleştirmenize imkân sağlar. Yüzey seçeneklerinde sınırları kaldıran Sepera her türlü mimari tasarıma uyum sağlayan uygulamalarla yaratıcı sonuçlar oluşturmanıza yardımcı olur. Doğal ahşap kaplamalar, çeşitli laminatlar, duvar kağıtları, metal yüzeyler, akustik paneller ve kumaş kaplamalar gibi farklı malzemelerle zenginleştirilen ürün seçenekleri, Sepera’yı yaratıcı bir çözüm haline getirmektedir.
WeCreativez WhatsApp Support
Hizmetlerimiz ve Fiyatlarımız Hakkında Bilgi Almak İçin Tarafımıza Yazabilirsiniz.
👋 Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?