Akustik Bölme Duvar sistemleri, maksimum sızdırmazlık ve estetiğinin yanı sıra, üntün performans ve kolay çalışırlığı ile tercih edildiği kullanım alanlarına gerekli boşluğu kazandırarak size daha fazla yer yaratır ve de istenilen fonksiyona göre bölmeye olanak tanır.
Maksimum gürültü izolasyonu değerlerinde piyasanın lideri olan Hareketli bölme panelleri R’w, P 39-59 dB ses yalıtım değerlerini elde edilen en son ses yalıtım standardı, DIN, BS ,EN 20140-3’e göre test edilmektedir. Deneyimli ses yalıtım uzmanları ile birlikte alanın nasıl kullanılacağı hakkında konseptinize uygun çözümler geliştirilir.

Demonte ( Sökülebilen ) Akustik Bölme Duvar

Bir diğer adı hareketli bölme paneli olan Demonte Akustik Bölme Duvar, balo ve toplantı salonlarının bütün olarak kullanılmasına imkan sağlamaktadır. Bu hareketli ara bölme duvarlar 45 mili metre üretilmekte olup istenilen hareketli bölme ürününe kolaylıkla yeni eklemeler yapılarak kullanıma uygundurlar.

Uygulama Alanları

Konferans salonları, tiyatro salonları, konser salonları, üğün salonları, oditoryum, Televizyon, radyo stüdyoları, ses kayıt stüdyoları, toplantı salonları, kafeler ve barlar, hastaneler, ofis, banka, alışveriş merkezleri, sinema, otel, spor salonları, restoranlar, kongre ve kültür merkezleri, idari binalar, mahkeme salonları, cami, kilise, sinagog, müze, kütüphane, hava limanları, otobüs ve tren garları, metro istasyonları, showroomlar, çok amaçlı kullanılan salonlar ve benzeri yaşam alanlarının kaplamalarında kullanılmaktadır.

Teknik Özellikler

Aleve dayanıklı  yalıtım ürünleridir.
Panel ebatları, 8/10/12/18/20/22 mili metredir.
En yüksek ebatıları: 2100×2800/1830×3660 mili metredir
600×600/600×1200/600×1800/600×3600 mili metredir
0.5-1-2-3 mili metredir delik çapında delikli panel üretimi
Demonte sökülen panel sistemleri
Gürültü her yerde karşımıza çıkan bir sorundur. Gürültünün nedenlerini ortadan kaldıramıyorsak, gürültüyü en aza indirecek yöntemleri denemekte fayda var. Son yıllarda gelişen teknoloji sayesinde artık ses yalıtım yöntemlerini kullanarak, her mekanda ve her gürültüyü engellememiz kolaylaştı. Örnek vermek gerekecek olursa, bebek bulunan evlerde mutlaka örümcek yürüteç kullanımı vardır. Aşağıdaki komşu ile sorun yaşamanız da olası bir ihtimaldir. Ancak, zemin ses yalıtımı yada akustik halı ile kaplanan zeminler sayesinde aşağıdaki komşunuz ile sorun yaşamazsınız ve bebeğiz rahatça evde gezebilir. Ancak; ofis şirket , balo yada toplantı konferans salonlarında ne yazık ki sadece zemin yalıtımı yeterli olmayacaktır. Bu nedenle; Toplantı alanlarında kullanılmasında fayda olan, sayesinde gürültü içeri girmeyecek ve içeride oluşan ses ve konuşmalar dışarı duyulmayacaktır. Şirket ve ofislerin toplantı alanlarında sıklıkla kullanılan akustik bölme duvar ses yalıtımı modeli ile ortamdaki gürültü sınırlandırılabilmektedir.
Farklı tasarımlara açık bir ürün olup, istenilen modelde ve şekilde üretilebilmektedir. Akustik bölme duvarı darbeye ve yanmaya dayanıklı olması ve sesi engellemesi ile tercih sebebidir. Akustik bölme duvarı tasarım açısından ortama şıklık ve konfor sağlar. Mekanlarda kullanılmayan alanlar için özel olarak tasarlanabilen akustik bölme duvarı sayesinde kullanılmayan alanları da ses yalıtımlı toplantı odası olarak kullanabileceksiniz. Akustik bölme duvar ile iş ve toplantı ortamınıza renk katabilir, şıklık ile konforu bir arada sergileyebilirsiniz.
Gürültü izolasyon hizmetlerimizden yararlanmak ya da bu konuda daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

WeCreativez WhatsApp Support
Hizmetlerimiz ve Fiyatlarımız Hakkında Bilgi Almak İçin Tarafımıza Yazabilirsiniz.
👋 Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?